mieszkanie


    Wystrój naszych mieszkań jest niezwykle ważnym i jednocześnie niełatwym zadaniem dla każdego człowieka. Nasze mieszkanie powinno spełniać przede wszystkim funkcje ergonomiczne, czyli musi być przede wszystkim wygodne, tak też należy je urządzać i dekorować.

    We wnętrzach naszego domu muszą znaleźć swoje miejsce wszystkie niezbędne nam do życia sprzęty i należy je ustawić, tak aby jednocześnie mogły spełniać swoje codzienne funkcje i przy tym nie zawadzać nam w życiu codziennym. Zbyt duża ilość sprzętów na małych powierzchniach, często sprawia wrażenie pomieszczeń zagraconych, więc nie przesadzajmy z ilością mebli. Podobnie rzecz się ma z ozdobami, czyli dekoracją naszych pomieszczeń. Łatwo jest przesadzić z ich ilością i kolorystyką.

    Od dawien dawna powszechnie stosowanymi elementami dekoracyjnymi każdego domu i mieszkania są rośliny cięte i doniczkowe. Nie dość, że ładnie wyglądają, to jeszcze pachną, dlatego są bardzo chętnie i powszechnie stosowanym elementem wystroju każdego wnętrza. Ostatnimi czasy coraz chętniej umieszczamy w swoich domach także drzewka, które wyszły z ogrodów, gdzie do tej pory jedynie mogły rosnąć i zostały przeniesione do wnętrz mieszkalnych, gdzie świetnie sobie radzą z zaadoptowaniem się. Nie stronimy, także od sztucznych roślin w wystroju przestrzeni mieszkalnej i ogrodowej. Sztuczne rośliny mogą okazać się bardzo wygodnym elementem dekoracji dla zapracowanych osób.